Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general semnatura bilant iunie 2010
Discuție deschisă în Contabilitate în general

semnatura bilant iunie 2010

pana la ce cifra de afaceri, bilantul poate fi semnat de catre administratorul societatii?
Administratorul semneaza bilantul pentru orice cifra de afaceri ar avea firma, dar nu singur , indiferent care este cifra de afaceri a firmei , ci numai alaturi de un profesionist contabil care poate fi : economist cu studii superioare, angajat cu CIM sau membru CECCAR, angajat cu contract de prestari servicii.