Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general pot semna bilantul pe 2010???
Discuție deschisă în Contabilitate în general

pot semna bilantul pe 2010???

Buna ziua!Am studii superioare (si master) in domeniul economiei pot semna un bilant la o SC cu o cifra de afaceri peste 35.000 euro daca am contract civil?
Dar daca sunt administratorul unei firme dar fara contract de munca?
Va rog mult dati-mi un sfat, sa nu gresesc ceva!!;):sorry:
Numai daca sunteti angajata post de director ec. la firma sau sunteti expert contabil autorizat CECCAR. si aveti contract de prest. servici cu firma.
Daca sunteti administrator ,semnati la rubrica aceea si la certificare persona autorizata fizica sau juridica,sau director angajat cu contract.:D
faceti un cim partial economist perioada determinata pentru 1 (una) luna... aveti la indemana revisal-u' online...
intocmiti/semnati cate bilanturi vreti/puteti, indiferent cifra de afaceri .