Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Consilier juridic care a terminat facultatea de ...
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Consilier juridic care a terminat facultatea de marketing

Explicati-mi si mie va rog cum se poate ca un ungajat care a terminat o facultate de markenting sa lucreze in cadrul oficiului juridic al unei institutii si unui alt angajat care a terminat Stiinte Juridice i se spune ca nu sunt posturi libere in cadrul acelui oficiu juridic....In primul rand ca si consilier juridic poate sa lucreze doar cel care a absolvit o Facultate de Drept din cate stiu eu...sau este posibil orice in ziua de azi....Dati-miva rog un sfat ce pot face in acest caz.....Va multumesc......
Multumesc pt raspunsuri .A m uitat de fapt ca suntem in Romania tara tuturor posibilitatilor.....#-o
Interesati-va pe ce post este incadrata persoana cu studii superioare de marketing! Daca este incadrata pe post de consilier juridic, este o ilegalitate si puteti actiona in consecinta!