Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... probele obtinute cu ajutorul detectivilor particulari ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

probele obtinute cu ajutorul detectivilor particulari ...

sunt acceptate in instanta, in cadrul proceselor civile?

multumesc
Ati mers in aparare pe un singur argument si iata nu a fost suficient.
Daca lecturati cu atentie hotarea instantei de fond si daca ati declarat recurs si pe cea a instantei superioare veti vedea care au fost motivele si argumentele instantei atunci cand a decis ca minorii trebuiesc incredintati tatalui.
Instanta are in vedere la incredintare un ansamblu de criterii si imprejurari pe care va trebui sa le aveti in vedere atunci cand va veti judeca pe acest capat de cerere in cadrul procesului de divort.
Angajati avocat pentru ca deja aveti un punct pierdut si vor trebui administrate probe temeinice pentru a va castiga copii.:sorry: