Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Aveti idei de alte jocuri pe care le putem juca in ...
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Aveti idei de alte jocuri pe care le putem juca in forum?

Am vazut pe alte forumuri ca au inventat tot felul de jocuri cu cuvinte si numere. Aveti idee de astfel de jocuri? Haideti sa mai gasim jocuri pe care sa le jucam aici.

Pana atunci, ma duc sa ma uit la celelalte discutii si sa incep sa raspund si eu. =D>
lingura :D(sa nu mai astepti)
@Magda Staicu trebuie sa deschida topicul - ii apartine ideea care a fost votata. :)
@trope_doi::love2:

Desi e nedorita , vine cand vrea ea , sta cat vrea ea, pleaca cand vrea ea si in urma ei ramane un gol ... :((

~~~
off topic : propun ca initiatorul sa nu ofere indicii iar cel care raspunde sa argumenteze raspunsul sau . De acord ?
Magda Staicu, Consultant fiscal
Viata – nu ne dorim sa ne nastem, traim cat traim, murim cand ne e dat si… ramane un gol…

Sunt foarte… departe? De vreo doua ore ma gandesc la aceasta “ghicitoare”. Ceva nedorit dar care sa lase un gol “la plecare”…?! :-/
:offtopic:

dupa cat timp dau raspunsul , in cazul in care nimeni nu ghiceste ?

:hm: