avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 210 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Aveti idei de alte jocuri pe care le putem juca in ...
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Aveti idei de alte jocuri pe care le putem juca in forum?

Am vazut pe alte forumuri ca au inventat tot felul de jocuri cu cuvinte si numere. Aveti idee de astfel de jocuri? Haideti sa mai gasim jocuri pe care sa le jucam aici.

Pana atunci, ma duc sa ma uit la celelalte discutii si sa incep sa raspund si eu. =D>
Cel mai recent răspuns: ContSters109653 , utilizator 11:55, 1 August 2010
lingura :D(sa nu mai astepti)
@Magda Staicu trebuie sa deschida topicul - ii apartine ideea care a fost votata. :)
@trope_doi::love2:

Desi e nedorita , vine cand vrea ea , sta cat vrea ea, pleaca cand vrea ea si in urma ei ramane un gol ... :((

~~~
off topic : propun ca initiatorul sa nu ofere indicii iar cel care raspunde sa argumenteze raspunsul sau . De acord ?
Ultima modificare: Sâmbătă, 31 Iulie 2010
Magda Staicu, Consultant fiscal
Viata – nu ne dorim sa ne nastem, traim cat traim, murim cand ne e dat si… ramane un gol…


Sunt foarte… departe? De vreo doua ore ma gandesc la aceasta “ghicitoare”. Ceva nedorit dar care sa lase un gol “la plecare”…?! :-/
:offtopic:

dupa cat timp dau raspunsul , in cazul in care nimeni nu ghiceste ?

:hm:

Alte discuții în legătură

La multi ani corina, la multi ani zoritong! stelarman stelarman La multi ani Corina, la multi ani Sorin(Zoritong)! Nu pot decat a va ura Sa fiti aceiasi Lei de soi, Si leul romanesc l-as vrea, Chiar mai puternic ... (vezi toată discuția)
Despre emoticoane Magda Staicu Magda Staicu :yes:Buna seara Am observat ca oamenii folosesc emoticoane ,probabil , pentru a transmite starea prin care trec atunci cand scriu . Personal, detest acest ... (vezi toată discuția)
Nu se posteaza raspunsul ContSters109653 ContSters109653 Am o problema. Raspund, dau publicare dar raspunsul nu se posteaza . Am apelat atunci la un tertip. Am deschis alt ecran, am postat un semn grafic am dat ... (vezi toată discuția)