Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... oug 58/2010
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

oug 58/2010

Revine sau nu , platitorului de venit de natura profesionala, obligatia de declarare, calcul,retinere si plata contributiilor individuale de asig.so.,san.,somaj?
Obligatiile de declarare si plata, conform Normelor metodologice, revine persoanelor care realizeaza venituri de natura profesionala.
leontina frigioiu a scris:

Revine sau nu , platitorului de venit de natura profesionala, obligatia de declarare, calcul,retinere si plata contributiilor individuale de asig.so.,san.,somaj?