Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Cerinta licitatie
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Cerinta licitatie

Buna ziua.

Cerinta conform careia "Cifra de afaceri globală pe ultimii 3 ani (2007, 2008, 2009) a contractantului sa fie de cel puţin 5.000.000 lei", se interpreteaza ca si cerinta pentru cifra de afaceri medie anuala sau cifra de afaceri a contractantului adunata pe cei 3 ani, trebuie sa fie ion total mai mare de 5.000.000 lei?

Va multumersc.
Chiar nimeni nu poate furniza un raspuns la aceasta ultima intrebare?
zaganescu, utilizator