avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 211 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Pt cei admisi la INM, cum este interviul?
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Pt cei admisi la INM, cum este interviul?

Buna, am luat proba eliminatorie,
poate sa spuna cineva care a trecut deja prin asta anii trecuti, cum este interviul? ce presupune acesta?

Pt rationamentul logic am citit ghidul, sper ca va fi bine, doar ca am ceva emotii la interviu ca nu stiu ce se va intampla.

pt moderatori: puteti sterge acest topic, am primit informatiile solicitate in alt topic.
Ultima modificare: Sâmbătă, 28 August 2010
av.al, utilizator

Alte discuții în legătură

Interviul pentru admitere in magistratura madalina delia madalina delia Buna ziua, Sper sa scriu unde trebuie..... Va rog, imi poate spune cineva in ce consta interviul care se sustine pentru intrare in magistratura, dupa ce ai ... (vezi toată discuția)
Data examen inm 2012 Iulian81 Iulian81 Imi poate spune cineva va rog can este examrnul de admitere la INM in 2012? (vezi toată discuția)
Admitere inm foxylina foxylina sal cine ma lumineaza si pemine:(cu privire la modul de notare? la 97 de puncte pt cei de anul trecut kre au intrat ekivala nota 7.48 iar in grile nu a luat ... (vezi toată discuția)