Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Pt cei admisi la INM, cum este interviul?
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Pt cei admisi la INM, cum este interviul?

Buna, am luat proba eliminatorie,
poate sa spuna cineva care a trecut deja prin asta anii trecuti, cum este interviul? ce presupune acesta?

Pt rationamentul logic am citit ghidul, sper ca va fi bine, doar ca am ceva emotii la interviu ca nu stiu ce se va intampla.

pt moderatori: puteti sterge acest topic, am primit informatiile solicitate in alt topic.
av.al, utilizator