Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Denumire in COR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Denumire in COR

Buna ziua,

Stie cineva carei ocupatii din COR ii corespunde postul de Account Manager in PR-Comunicare? Credeti ca este potrivit Manager proiect?

Multumesc anticipat.

Anca

Manager resurse umane

(Subgrupa majora 12, Grupa minora 123, Grupa de baza 1232)

Nivelul de instruire: - (nedefinit; superior dar nu neaparat)

asta imi suna mai apropiat...desi stiu ca Guvernul impreuna cu MECT si MM licentiaza PR Officers B-)