Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... schimbarea judecatorilor
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

schimbarea judecatorilor

Buna Ziua,
Daca in la procesul la fond s-a facut judecarea de catre un judecator iar ultimul termen a fost judecat de catre alt judecator care a dat si pronuntarea si hotarârea este legal?Se poate contesta hotarârea?
O puteti contesta daca va nemultumeste solutia.
Se poate invoca viciu de procedura?
Nu este daca dezbaterile au avut loc in fata ultimului judecator.