Forum Bani şi Afaceri ... Cursul de schimb şi piaţa ... CHF - tendinte
Discuție deschisă în Cursul de schimb şi piaţa monetară

CHF - tendinte

are idee cineva ce se va mai intampla cu cea mai tare moneda CHF? A ajuns la 3.42 Ron. Cea mai mare teapa posibila....
da de ce mira .cand ai luat credit???????:">
in 2007
si noi avem credit in CHF. Cineva ne-a zis sa nu schimbam moneda creditului intrucat atunci cand economia euro isi va reveni CHF nu va mai fi de interes si ar tb sa scada. Mai asteptam sa vedem ce se intampla. Pana atunci ni se ridica parul in cap cand vedem cat avem de plata.:sorry:
Cam acelasi lucru l-am aflat si eu. Sper sa fie adevarat. Insa, am auzit si alta varianta, cum ca s-ar putea sa ajunga la aceeasi valoare pe care o are