Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... antecontract in 2007,vanz-cump in 2010
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

antecontract in 2007,vanz-cump in 2010

Am platit pe baza antecontractului in anul 2010 ,100000euro,locuiesc in casa noua.Acum sunt gata actele de intabulare .ca pret ma incadrez la TVA de 5% ?
in nul 2007 1euro parca era 3,24ron ,multumesc
Multumesc pentru raspuns,ili