Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... varsta minima de pensionare in grupa 1 de munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

varsta minima de pensionare in grupa 1 de munca

Am fost angajat in petrol 03.08.1974 , din iunie 1977pana in noiembrie 1978 stagiu militar continuat tot la schela modarzau fara grupa de munca pana in 1 septembrie 1985. Din 1985 pana in prezent lucrez pe platformele marine Petromar Costanta cu grupa 1 de munca. Cand pot sa ies la pensie?
Interventie moderator:
:rtfm:
ion leonte:

1. Daca citeati regulamentul de postare ati fi vazut ca nu procedati corect deschizand un topic nou pentru fiecare completare a mesajului.
2. Pe noi ne derurati si ne faceti sa ne plimbam de la un topic la altul iar dvs. nu veti intelege nimic.
3. Intrati pe topicul initial (acesta) si folositi butonul "raspunde".

ion leonte a scris:
sunt nascut in 1957.
Valeriu TUDOR, Consultant resurse umane