Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale marfa in regim de consignatie
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

marfa in regim de consignatie

care e cod caen in regim de consignatie? Si ce fel de contabilitate se tine?
4779 - Comert cu amanuntul al bunurilor de ocazie vandute prin magazine
Contabilitatea depinde de forma de organizare sub care lucrati...SRL, PFA, II, IF.
Depinde ce societate comerciala infiintati!
4779 Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine