Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... probleme cu vecinii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

probleme cu vecinii

am si eu o intrebare: vecinii desfasoara activitati economice in apartament (ceva legat de tipografie) si fac galagie toata noaptea. problema este ca nu pot sa ma adresez politiei deoarece galagia nu depaseste un anumit numar de decibeli. dar e un zgomot constant, f iritant (ca de masina de cusut) care se aude in permanenta toata noaptea si din cauza caruia nu putem dormi. unde ne putem adresa?
multumim anticipat.
Am explicat clar de ce le antifonau. SA NU RUGINEASCA!!!
E greu de inteles? Tratamentul cu vopsea antifonica, insa, din denumire, se vede clar ca scopul principal era de izolare fonica.
AI PRICEPUT?
Asa cum bine ai gandit tu initial.
Dar faptul ca faci pe grozava pe forum e jenant. Tu iti vezi greselile? Cel putin greselile de interpretare sunt ceva de neimaginat.
Tu esti serios, din pacate! :(( asta ne duce la documente juridice prost argumentate... dar poate totusi nu lucrezi in domeniu... :">
Ai op logica... de fier antifonat! Sau necorodat? :O

Te contrazici si te certi cu cine-ti pica pe forumul asta.
Esti cea mai tare. Am citit multe postari ale tale.
Toti sunt prosti, tu insa ... esti perfecta.
Te contrazici si te certi cu cine-ti pica pe forumul asta.
Esti cea mai tare. Am citit multe postari ale tale.
Toti sunt prosti, tu insa ... esti perfecta.
Esti de acord sa deschid un topic cu toate greselile fale pe care le-am intalnit pe forum?
Si altul cu ineptiile pe care le-ai scris?
Ar fi interesant un asemenea topic unde sa vanam unul altuia greselile.