Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... subiecte admitere barou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

subiecte admitere barou

stiti cumva daca se afiseaza subiectel de examen pentru admitere in barou sesiunea noiembrie 2010? eu am subiectele din 2008, oare vor fi aceleasi? daca stiti ceva va rog sa imi spuneti
doriti subiectele inainte, sau va referiti la tematica? intrati pe site-ul UNBR- www.unbr.ro; daca e sa apara pe undeva, aici ar trebui, nu?
avocat Cristina Popescu
sergiu balint a scris:

stiti cumva daca se afiseaza subiectel de examen pentru admitere in barou sesiunea noiembrie 2010? eu am subiectele din 2008, oare vor fi aceleasi? daca stiti ceva va rog sa imi spuneti

Nu cred ca se vor mai afisa subiecte pentru examenul din acest an daca nu au facut-o pana acum. In afara de tematica nu vei gasi nimic in hotararile de la Consiliul UNBR de luna aceasta.
Este posibil sa ramana aceleasi din HUNBR nr.423/2008, dar un raspuns sigur 100% nu am.;)