Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... pot beneficia de subventie la caldura?
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

pot beneficia de subventie la caldura?

Asi vrea sa stiu daca pot beneficia de subventie pentru caldura daca locuiesc impreuna cu sora mea in apartamentul parintilor nostri..mama mea are alt domiciliu unde este si propietara ,iar tatal meu are acelasi domiciliu ca mine si sora mea doar ca nu locuieste cu noi..in anii trecuti mi-a fost aprobata subventia ,mama mea facandu-mi procura ca ma lasa pe mine sa beneficiez de subventie si ca locuiesc eu in apartament...anul acesta imi va face tatal meu procura,dar asi vrea sa stiu in conditiile in care mama mea mai are alta casa in propietate,unde isi are si domiciliul,daca mai pot beneficia de subventie.Precizez ca eu cu sora mea ne incadram in suma alocata de 615 lei ,sau cat este,pe membru de fam.
Nu beneficiaza de subventie persoanele care detin mai multe proprietati sau autoturism cu capacitatea cilindrica mai mare de 1600 cmc.
flipi a scris:

Nu beneficiaza de subventie persoanele care detin mai multe proprietati sau autoturism cu capacitatea cilindrica mai mare de 1600 cmc.

In concluzie nu pot beneficia de subventie?