Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Ajutor de incalzire
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Ajutor de incalzire

Buna ziua. Am depus actele pentru ajutorul de incalzire, apartamentul in care locuiesc este pe numele tatalui iar eu am inscrisa pe numele meu o masina cu capacitate peste 1.600cc, voiam sa stiu daca mai beneficiaza familia mea de acest ajutor. Mlutumesc!
Avand in vedere aspectul mentionat privitor la capacitatea cilindrica a autoturismului detinut,peste 1600 cmc,nu va incadrati in prevederile in vigoare