Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... cat dureaza sa deschizi un pfa ?in cat timp sunt ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

cat dureaza sa deschizi un pfa ?in cat timp sunt gata actele ptr un pfa?

as vrea sa stiu cat timp dureaza sa iti faci un pfa ? cam cat costa deschiderea acestuia ? se poate ocupa altcineva sa ti l infiinteze?
Dureaza 5 zile, costurile se ridica la suma de aproximativ 200 ron Detalii aici:
[ link extern ]
SUCCES!