avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 158 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... cat dureaza sa deschizi un pfa ?in cat timp sunt ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

cat dureaza sa deschizi un pfa ?in cat timp sunt gata actele ptr un pfa?

as vrea sa stiu cat timp dureaza sa iti faci un pfa ? cam cat costa deschiderea acestuia ? se poate ocupa altcineva sa ti l infiinteze?
Cel mai recent răspuns: ContSters22713 , utilizator 10:57, 10 Octombrie 2010
Dureaza 5 zile, costurile se ridica la suma de aproximativ 200 ron Detalii aici:
[ link extern ]
SUCCES!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Va rog ajutor pfa - taraba in piata krysha22 krysha22 Buna seara As dori sa imi deschid o masa in piata pt comert cu amanauntul in sistem pfa Ma intereseaza cat costa actele, cat timp dureaza si unde trebuie sa ... (vezi toată discuția)
Deschidere firma Stoica Gabriela Madalina Stoica Gabriela Madalina Buna ziua, Doresc sa deschid un mic bar intr-o comuna,si v-as ruga sa ma ma sfatuiti in legatura cu aceasta firma, ce firma ar fi indicata sa fac,cam cat ar ... (vezi toată discuția)
Inregistrare pfa DIANACIOBANU DIANACIOBANU Doresc sa deschid un PFA si sunt la master an 2.Va rog, sa mi spuneti daca am vreun beneficiu/reducere? E normal ca o firma care doreste sa ma angajeze , sa ... (vezi toată discuția)