avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 173 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... va rog ajutor pfa - taraba in piata
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

va rog ajutor pfa - taraba in piata

Buna seara
As dori sa imi deschid o masa in piata pt comert cu amanauntul in sistem pfa
Ma intereseaza cat costa actele, cat timp dureaza si unde trebuie sa ma duc din cate am inteles prima data ar fi la primarie.
Multumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: ContSters22713 , utilizator 12:26, 12 Ianuarie 2011
Detalii infiintare gasiti pe site-ul ONRC-ului:
[ link extern ]
Costuri in jur de 200 ron. De la depunerea actelor dureaza 5 zile. SUCCES!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Infiintare societate comerciala catalyna_pavel catalyna_pavel Buna ziua, Doresc sa stiu care sunt pasii de urmat pentru infiintarea unei societati comerciale, ce documente / avizari sunt necesare si care sunt ... (vezi toată discuția)
Cat dureaza sa deschizi un pfa ?in cat timp sunt gata actele ptr un pfa? virgula virgula as vrea sa stiu cat timp dureaza sa iti faci un pfa ? cam cat costa deschiderea acestuia ? se poate ocupa altcineva sa ti l infiinteze? (vezi toată discuția)
Deschidere firma georgianaavram georgianaavram Buna ziua, Un apropiat de-al meu doreste sa isi deschida intr-o zona rurala o pizzerie ( doar livrari la domiciliu cu cel mult 3 angajati), problema este ca ... (vezi toată discuția)