Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... va rog ajutor pfa - taraba in piata
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

va rog ajutor pfa - taraba in piata

Buna seara
As dori sa imi deschid o masa in piata pt comert cu amanauntul in sistem pfa
Ma intereseaza cat costa actele, cat timp dureaza si unde trebuie sa ma duc din cate am inteles prima data ar fi la primarie.
Multumesc anticipat
Detalii infiintare gasiti pe site-ul ONRC-ului:
[ link extern ]
Costuri in jur de 200 ron. De la depunerea actelor dureaza 5 zile. SUCCES!