Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general ce trebuie sa fac dupa ce am cumparat o firma(fara ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

ce trebuie sa fac dupa ce am cumparat o firma(fara datorii).multumesc

dati drumu' la activitate, ca vi se strang, oricum, datorii:rolleyes:
..=D>...si sa va luati o contabila buna :D
sau un contabil ,nu neaparat o contabila.
:)
succes !
cereti o fisa pe platitor la adm fin de care apartineti
daca este nevoie..... Cerere de înregistrare a domiciliului fiscal al contribuabilului (OMFP 262/2007)
Formular 050 Cererea se depune în cazul în care domiciliul fiscal este diferit de domiciliul sau sediul social, ori în cazul în care contribuabilul îşi schimbă domiciliul fiscal declarat anterior. Se depune la organul fiscal în a cărui rază teritorială se află noul domiciliu fiscal şi va fi însoţită de documente care să facă dovada deţinerii sau ocupării legale a spaţiului pentru noul domiciliu fiscal. Se completează într-un singur exemplar.
...verificati vectorul fiscal....si la 25.10 se incheie trim III...deci...declaratii...
O zi buna!