Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Produse-achizitii publice
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Produse-achizitii publice

Daca s-a facut licitatie pe un anumit tip de produs, apoi este necesara suplimentarea produselor, care este solutia din moment ce pe baza unui act aditional nu se poate???
Multumesc mult pentru raspunsuri, cred ca cel mai corect ar tb sa fac o nou licitatie.