Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... inscriere master
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

inscriere master

Daca vrei un master de Dreptul Muncii nu te pacali cu acel masterat de Comunicare Manageriala si Resurse umane de la SNSPA (iti spune o absolventa a acestuia). Nu are nici o legatura cu Dreptul Muncii. Nu stiu sigur, dar imi pare ca am vazut ceva la Academia de Politie Bucuresti - indumator Al. Ticlea....insa cred ca era postuniversitara...
vrajala . cele mai beton mastere la cluj . adevaraciune .
[ link extern ] /
Poti sa incerci si pe Postuniversitar.ro