Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... subventie pentru studenti cluj napoca 2010
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

subventie pentru studenti cluj napoca 2010

Sunt studenta in cj si stau singura intr-o garsoniera(sunt proprietara) nu inteleg de ce trebuie sa aduc pt subventia la caldura dovezi privind salariile parintilor atat timp cat parintii nu locuiesc cu mine, mentionez ca nu am nici un venit. Imi puteti explica. Va multumesc anticipat.
Pentru ca trebuie sa dovediti cat de mare este sursa de venit din care va intretineti, din care va platiti utilitatile...si daca aceste venituri se incadreaza in grila legala pentru acordarea ajutoarelor.

Daca dv. personal nu aveti venituri, atunci trebuie sa aratati ca prima sursa legala (a parintilor) se incadreaza in grila.