Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Iesire din asociatia de propietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Iesire din asociatia de propietari

cum se poate iesi din asociatia de propietari?
Se poate iesi din vechea asociatie de proprietari prin divizare, infiintand una noua, mai mica, pana la nivel de scara.
Daca va intereseaza iesirea din asociatia de proprietari ca si membru al acesteia,se realizeaza prin cerere adresata presedintelui de asociatie in care solicitati renuntarea la calitatea de membru in cadrul acelei asociatii de proprietari