Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... act de divort
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

act de divort

de unde pot sa scot o copie dupa acutul de divort din fostul raion nicolae balcescu ?divortul a fost intre anii 1955-1956 nu cunosc anul exact.multumesc
la judecatoria de care apartine sau de la primarie- stare civila
De la Judecatoria Sectorului 5 Bucuresti
de la arhivele mun. bucuresti.