Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Cand s-a eliminat impozitul pe venitul ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Cand s-a eliminat impozitul pe venitul microintreprinderilor?

Cand a fost eliminat impozitul pe venitul microintreprinderilor?
Impozitul pe venitul microintreprinderilor a fost in vigoare pana la data de 31.12.2009.
Contabilitate sector 4 evoCONTA, Contabil
daca va referiti la impozitul minim,acesta a fost eliminat cu 01.10.2010.