Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Ce sanse am?
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Ce sanse am?

Exista vreo sansa ca fiind prins cu o alcoolemie de 0.2% in aerul respirat, sa am succes in urma unei contestatii?
Da.
Adrian.Tudor a scris:

Da.

Cam cat la % avand in vedere ca am semnat procesul verbal si care ar fi pasii pe care trebuie sa-i urmez?
Cam cat ati avut alcoolemia, in ceea ce priveste sansele de castig.#-o