Forum Discuţii juridice Traduceri Traducator autorizat limba franceza pe domeniul juridic
Discuție deschisă în Traduceri

Traducator autorizat limba franceza pe domeniul juridic

Buna seara,

Vreau sa dau examen de traducator autorizat la MCC. Daca este cineva care a sustinut un astfel de examen si are subiectele, l-as ruga, daca poate, sa mi le trimite si mie pe adresa ana.bancos@yahoo.com, pentru a-mi face o oarecare idee.

Multumesc anticipat.
:offtopic: Interventie moderator
Cred ca este timpul sa puneti capat discutiilor offtopic ...acestea pot fi purtate prin intermediul mesajelor private si nu pe forum.

Regulile stabilite de Regulament nu sunt menite sa limiteze activitatea vreunui utilizator, ci doar sa impuna anumite standarde in ceea ce priveste modul de comunicare pe forum. De aceea trebuie sa stiti ca, daca doriti sa va integrati în aceasta comunitate, trebuie sa va supuneti regulilor astfel stabilite de Regulamentul acestui forum.

Va multmesc pentru intelegere.