Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general oug 88/2010
Discuție deschisă în Contabilitate în general

oug 88/2010

Lucrari de constructii executate si nedecontate de 2 ani ptr. o institutie de invatamant . Se pote aplica compensarea .
Multumesc de raspuns, dar nu mi se pare normal si corect faptul ca o primarie la care eu datorez o suma infima, sa-mi blocheze toate conturile pentru recuperarea respectivei sume in conditiile in care aceeasi primarie imi datoreaza peste 100.000 euro.