Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Import
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Import

As vrea sa stiu definitia termenului "import cu titlu profesional", folosita in legea privind inregistrarea ca producator de eee a fondului de mediu, deoarece pt o societate IT care importa 1-2 aparate pt care testeaza softul si care de obicei se re exporta sau pur si simplu raman la noi cu anii pana se termina implementarea trebuie sa ma inregistrez ca producator de eee

va multumesc
Da, intrati pe site-ul ANM, sectiunea deseuri si aveti la dee procedura de autorizare.Aveti postate si firmele autorizate pentru preluarea responsabilitatii.