avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 430 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii modificare: doar moderatorii mai pot sterge mesaje
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

modificare: doar moderatorii mai pot sterge mesaje

Incepand de astazi, utilizatorii nu isi mai pot sterge propriile mesaje.
Doar moderatorii vor putea sterge mesaje.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:10, 28 Februarie 2008
Motivarea??
Crezi ca trebuie sa existe o motivare a admin-ului in acest sens? #-o
Potrivit Regulamentului de postare aceasta atributie este in sarcina moderatorilor si admin.
Cata vreme pana azi s-a procedat in alt mod, as dori sa stiu de s-a revenit... Nu-i firesc?
Mi se pare foarte firesc acest lucru.
De exemplu, un utilizator isi sterge toate mesajele postate pe un topic ...... atunci care mai este sensul raspunsurilor care s-a dat din partea celorlati useri. #-o Daca nu gresesc deja s-a intamplat asa ceva pe un topic.
Raspunsurile sunt date la pentru o speta enuntata.
elis a fost foarte exact in explicatie.

stergerea mesajelor de catre utilizatori poate sa aduca confuzie in cazul in care intr-o discutie dispare un anumit punct de vedere care este combatut de alti utilizatori.

ramane, in continuare, posibilitatea utilizatorului de a-si edita mesajele. in acest fel se pot indrepta eventualele erori aparute in formulare sau argumentare.

Alte discuții în legătură

Cum sterg sau retrag intrebarea pe care am pus-o ? ContSters192068 ContSters192068 Am ,,pus\\" o intrebare acum 18 zile,nu am primit nici-un raspuns.vreau sa o sterg sau sa o retrag din acea sectiune,poate o reformulez altfel,sau poate am ... (vezi toată discuția)
Acces in forum suspendat Luca2013 Luca2013 Buna ziua. Imi cer scuze, dar ce am gresit? Am mesaj: \\"Accesul Dvs in Forum a fost suspendat!\\" Multumesc (vezi toată discuția)
Cabinet de avocat cautã absolvenÞi de drept pentru colaborare JOB - Cabinet de AVOCAT JOB - Cabinet de AVOCAT [b]CABINET de AVOCAT caută ABSOLVENŢI de DREPT pentru COLABORARE, inclusiv INDRUMARE pe perioada STAGIATURII [/b] [i]Colaborarea se doreşte ca fiind un ... (vezi toată discuția)