Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii modificare: doar moderatorii mai pot sterge mesaje
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

modificare: doar moderatorii mai pot sterge mesaje

Incepand de astazi, utilizatorii nu isi mai pot sterge propriile mesaje.
Doar moderatorii vor putea sterge mesaje.
Motivarea??
Crezi ca trebuie sa existe o motivare a admin-ului in acest sens? #-o
Potrivit Regulamentului de postare aceasta atributie este in sarcina moderatorilor si admin.
Cata vreme pana azi s-a procedat in alt mod, as dori sa stiu de s-a revenit... Nu-i firesc?
Mi se pare foarte firesc acest lucru.
De exemplu, un utilizator isi sterge toate mesajele postate pe un topic ...... atunci care mai este sensul raspunsurilor care s-a dat din partea celorlati useri. #-o Daca nu gresesc deja s-a intamplat asa ceva pe un topic.
Raspunsurile sunt date la pentru o speta enuntata.
elis a fost foarte exact in explicatie.

stergerea mesajelor de catre utilizatori poate sa aduca confuzie in cazul in care intr-o discutie dispare un anumit punct de vedere care este combatut de alti utilizatori.

ramane, in continuare, posibilitatea utilizatorului de a-si edita mesajele. in acest fel se pot indrepta eventualele erori aparute in formulare sau argumentare.