Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... cod caen
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

cod caen

Ca sa adaug coduri trec de exemplu 475 sau trbuie sa le trec pe toatr ?4752,4753,etc
Doar pe cele pe care le doriti. Daca le doriti pe toate le puteti trece pe toate
cel format din 4 cifre
VA MULTUMESC:D