Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Multe obiecte de activitate....declaratia pe propria ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Multe obiecte de activitate....declaratia pe propria raspundere.

Buna ziua, am si eu o intrebare...cum completez declaratia pe propria raspundere model 2 de la ONRC, daca am de exemplu 7 clase CAEN de activitate trecute in actul constitutiv. Adica doresc o firma de constructii care sa se ocupe de tot de la ridicare de cladirei, finisaje , instalatii etc, si astfel cuprind cam 7 clase din CAEN. Si nu am destul spatiu pe respectiva declaratie sa le trec pe toate, mai ales pe cele din 4 cifre.
Deci cum o completez?
In declaratie se trec doar codurile CAEN din 4 cifre.
Daca nu aveti suficient spatiu, completati mai multe formulare (declaratii model 2)