Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

spuneti-mi va rog si mie cum aflu termenul cind s-a aminat procesul ptr ca nu mai tin exact minte si nu stiu unde sa caut pe net .va multumesc
Interesati-va la tribunal.
portalul instantelor de judecata : portal.just.ro si gasiti o harta, urmand pasii ajungeti la instanta care va intereseaza si la dosarul dvs.succes!