Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate cum gasesc daca exista o judecatorie si daca e un caz ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

cum gasesc daca exista o judecatorie si daca e un caz pe rol

am tot cautat....exista judecatorie sau tribunal la barcea??
si cum pot afla daca exista un caz care chiar ma intereseaza??
multumesc anticipat
cautati pe portal.just.ro
intrati pe portalul instantelor de judecata
Intrati pe portal.just.ro, alegeti din harta judetul si judecatoria arondata comunei. Dupa ce ati intrat in pagina instantei, in lista din stanga gasiti sectiunea „dosare”, intrati in sectiune si la parte treceti numele.

Comuna Barcea este arondata Judecatoriei Liesti: [ link extern ]
Alexandru Munteanu, Avocat
~ Conținut șters la cerere ~