avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 518 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate cum gasesc daca exista o judecatorie si daca e un caz ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

cum gasesc daca exista o judecatorie si daca e un caz pe rol

am tot cautat....exista judecatorie sau tribunal la barcea??
si cum pot afla daca exista un caz care chiar ma intereseaza??
multumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: Alexandru Munteanu , Avocat 17:43, 20 Noiembrie 2011
cautati pe portal.just.ro
intrati pe portalul instantelor de judecata
Intrati pe portal.just.ro, alegeti din harta judetul si judecatoria arondata comunei. Dupa ce ati intrat in pagina instantei, in lista din stanga gasiti sectiunea „dosare”, intrati in sectiune si la parte treceti numele.

Comuna Barcea este arondata Judecatoriei Liesti: [ link extern ]
Ultima modificare: Duminică, 20 Noiembrie 2011
Alexandru Munteanu, Avocat
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Nu mă descurc pe net - am nevoie de ajutor pentru portal.just.ro Melemen Melemen Bună ziua Aș dori să știu cum pot afla data unui proces pe internet La ce adresă trebuie să caut ? Pot răsfoi dosarul online ? (vezi toată discuția)
Cum pot sa aflu online daca a fost pronuntata o hotarare judecatoreasca? jean59 jean59 Am un proces judecat la tribunal si a ramas sa primesc hotararea judecatoreasca.Cum pot afla online care este decizia in acest caz, sau ce trebuie sa accesez ... (vezi toată discuția)
Cum pot sa aflu o hotarire judecatoreasca? juheress juheress buna seara. exista vreo posibiltate de a afla informatii despre o hotarire judecatoreasca on-line? ar fi acest site: http://portal.just.ro/Index.aspx, dar nu ... (vezi toată discuția)