Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Am lansat sectiunea de documente utile (modele de ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Am lansat sectiunea de documente utile (modele de acte, formulare si contracte utile)

Am lansat sectiunea de documente utile.
Va invitam sa contribuiti la crearea unei baze de date cu modele de acte, formulare, contracte si alte documente utile.

Accesul este simplu: in dreapta sus la orice pagina a forum-ului se afla o casuta cu ultimele 5 documente adaugate de utilizatori. In contul fiecareui user se afla o sectiune in care se pot adauga documente sau se poate naviga printre documentele adaugate de alti utilizatori.

Accesul este gratuit, mai ales ca documentele sunt incarcate de catre utilizatori pentru a fi folosite de alti utilizatori atunci cand au nevoie. Documentele sunt accesibile doar petnru utilizatorii logati si nu se vor regasi in cautarile de la google. :)

Cum vi se pare sistemul?
Admin, administrator
Bun, insa am o intrebare. Se poate cauta prin documente? Adica acum e usor ca incap toate pe o pagina, dar cand vor fi sute B-) trebuie sa existe un mod in care sa poti gasi ceea ce cauti, nu?
tocmai petnru ca in urmatoarele saptamani o sa fie relativ putine documente adaugate, nu ne-am pus problema construirii unui motor de cautare dedicat.

in viitor, avem in plan mai multe upgrade-uri:
- posiobilitatea ca documentul sa fie vizualizat doar de grupul de prieteni ai celui care il incarca
- clasificarea documentelor pe categorii
- cautarea in documente
- etc.
- suntem deschisi la orice sugestie / propunere

dar, haideti sa ajungem la cateva sute de documente adugate si atunci o sa ne facem timp de dezvoltare
E un sistem benefic .............:) =D>
Trebuie sa aveti in vedere ca unele documente sa nu fie incarcate de mai multe ori ;)
as dori 2 modele de contracte: unul de colaborare intre 2 firme (srl-uri), pur si simplu un parteneriat (in baza acestei colaborari sa se poata emite facturi de la o firma catre alta) si un contract de comision intre o persoana fizica si un srl (firma)
intra pe sectiunea utile si cauti acolo
sau
la documente utile ;)