Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general BILANTA DE LICHIDARE
Discuție deschisă în Contabilitate în general

BILANTA DE LICHIDARE

Poate cineva sa ma ajute cu un formular pentru un bilnat de lichidare?
In programul de bilant (nu cel in format pdf) in zona unde se introduc datele exista un buton <Lista>. Apasand pe el se editeaza bilantul in Word si de acolo puteti modifica data.