Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... La Multi Ani !
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

La Multi Ani !

Tuturor celor care acum sunt inca pe acest minunat forum si celor care ne sunt alaturi

Fie ca Noul An sa va aduca tot binele din lume si tot raul din lume necesar sa cunosti binele. Multa intelepciune, chibzuinta si caldura sufleteasca va doresc.
Cu ajutorul lui Dumnezeu, a mai trecut inca un an. Dumnezeu sa ne calauzeasca pasii in tot ceea ce facem, iar Anul Nou sa fie plin de impliniri!

La Multi Ani !
c.j Vasile Bucuroiu

Ce bine ca am fost aici! :)
Multumesc (si eu) pentru urari! La fel va doresc si doresc fiecaruia!
Multi-multi ani de acum inainte sa fie plini de impliniri!
Viata fericita!
Distractie din plin!
G.O.Diana
:luck:
Mii de impliniri distinsi colegi !
Un An Nou plin de bucurii si realizari,cu sanatate,prosperitate si impliniri
Cu prietenie,
r.gabi
Se spune ca atunci cand daruiesti o urare cu toata sinceritatea, aceasta se implineste chiar in momentul in care o rostesti.
Doresc tuturor un calduros si sincer "La multi ani"!

Fie ca anul ce vine, sa fie mai linistit, mai prosper, mai plin de succese, realizari, pentru fiecare dintre noi.

"La multi ani 2011!"

Avocat Iuliana Cermak
Multumesc.Fie ca anul care vine sa insemne pentru voi o noua treapta pe care o urcati. Va doresc tuturor prietenilor mei de aici o viata implinita si fericita!

Petrecere frumoasa !
La multi ani 2011 ! :luck:

Gabriela-Monica Ionescu
Distinsi colegi,va urez ca noul an sa va aduca in primul rand multa sanatate,putere de munca,tot ceea ce va doriti,satisfactii profesionale,si multa,multa dragoste!!!!

LA MULTI ANI!!!
andymaurul, utilizator