avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 558 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Viteza \"bitisorilor\"
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Viteza "bitisorilor"

Putem spera ca viteza de incarcare a paginilor sa creasca intr-un viitor apropiat?
Pierdem mesaje sau parti din mesaje din cauza intreruperilor dese ale internetului care deserveste Avocatnet.
Cel mai recent răspuns: Alin Popescu , administrator 08:30, 19 Martie 2011
Buna ziua,

Facem tot posibilul sa remediem problema cat de rapid este posibil. Numarul record de utilizatori care acceseaza Avocatnet.ro in aceasta perioada a determinat o suprasolicitare a infrastructurii hardware de care dispunem, asa incat este nevoie de cresterea resurselor alocate pentru functionarea siteului.

Ne cerem scuze pentru inconveniente si facem tot posibilul sa le rezolvam pana la jumatatea saptamanii viitoare.

Numai bine.
Buna ziua,

Cum vi se pare ca se incarca acum paginile siteului? S-a rezolvat?

Multumesc.
Acum merge foarte bine, dar mai stateam sa vad daca e adevarat....:)
Multumim!

X-(
Putem spera ca viteza de incarcare a paginilor sa creasca intr-un viitor apropiat?
Pierdem mesaje sau parti din mesaje din cauza intreruperilor dese ale internetului care deserveste Avocatnet.
=D>
Buna ziua,

In ultima vreme nu am mai avut plangeri cu privire la viteza de incarcare a paginilor Avocatnet.ro. Imi puteti spune din ce oras accesati siteul si ce fel de conexiune / furnizor de internet aveti?

Multumesc anticipat.

Alin

Alte discuții în legătură

Se misca ingrozitor de greu Aurel Fleancu - Cabinet Individual de Avocat Aurel Fleancu - Cabinet Individual de Avocat Paginile mi se incarca foarte greu. Cu alte siteuri nu am astfel de probleme. (vezi toată discuția)
Probleme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sirbu elena sirbu elena draga avocat net ce se intampla cu acest site. mi-a ramas ca necitit un mesaj si daca intru pe optiunea mesaje private nu apare nici unul in aceasta situatie. ... (vezi toată discuția)
Paginile se incarca greu ContSters181996 ContSters181996 Buna ziua. Paginile avocatnet se incarca foarte greu.Nu stiu daca este de la mine sau este o problema tehnica. (vezi toată discuția)