Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Viteza \"bitisorilor\"
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Viteza "bitisorilor"

Putem spera ca viteza de incarcare a paginilor sa creasca intr-un viitor apropiat?
Pierdem mesaje sau parti din mesaje din cauza intreruperilor dese ale internetului care deserveste Avocatnet.
Chiar prima pagina a forumului cand se incarca cu forumuri.....statea pe rotita care arata ca se incarca....asa, vreo 5 secunde. In mod normal denumirile forumurile apareau instantaneu cu aparitia paginii.
Acum vad ca se incarca mult mai repede. Chiar pot sa spun ca si-a revenit!

Sigur, nu exclud si viteza internetului meu, dar am scris despre aceasta lentoare pentru ca am observat diferente de incarcare la pagini din acelasi site.
Multumesc pentru raspuns. Am o vaga banuiala ca se trage de la sistemul de notificare a forumurilor / topicurilor citite sau necitite (iconite albe sau galbene), asa incat o sa incercam sa vedem ce anume se intampla, saptamana viitoare.

Daca mai observati si pe alte pagini viteza de incarcare redusa, va rog sa imi spuneti paginile respective, pentru ca in felul acesta putem identifica exact natura problemei. Multumesc.