Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... fertilizare in vitro
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

fertilizare in vitro

As vrea sa stiu care sunt procedurile legale care trebuiesc urmate pentru a te inscrie in programul de finantare pt fertilizare in vitro, bineinteles daca legea va fi aprobata.
Va multumesc.
Veropmd, conditiile inca nu au fost stabilite, dar detalii gasesti pe forumul Asociatiei SOS Infertilitatea: [ link extern ]

Numai bine!