Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii 24 ianuarie zi libera sau nu
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

24 ianuarie zi libera sau nu

Buna ziua! 24 ianuarie va fi zi libera legala sau nu? in contractul colectiv de munca care, inca, nu a intrat in vigoare, zilele libere nu sunt actualizate. Nu stiu ce sa cred, 24 ianuarie zi lucratoare?multumesc
lucian__ a scris:

Deci mai exista o sansa ????????????:O:O

Da, si probabil va fi recuperata in 26.01, ca tot era candva o zi festiva!
Delia Popescu, Contabil