Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ziua de 24 ianuarie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ziua de 24 ianuarie

24 ianoarie este declarata oficial libera s-au doar propusa?
Propusa, nevotata.
Nu este zi libera.

Este vorba de un proiect legislativ care a fost adoptat de catre Senatul Romaniei 30.06.2010, iar din 15.11.2010 se afla pe ordinea de zi a Camerei Deputatilor.

Urmareste procesul legislativ al acestui proiect:
[ link extern ]