Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... produse traditionale
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

produse traditionale

buna ziua.
as dori informatii legate de comercializarea produselor traditionale.
va exemplific: pot sa comercializez de exemplu carnati ,sunci si carne afumata in gospodaria proprie in conditii de igiena foarte bune?spre exemplu cei care vand in targirile de produse traditionale sunt producatori autorizati sau detin un srl sau af?
va multumesc.
in cea mai mare parte sunt producatori autorizati