avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 678 soluții astăzi
Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori cupon privatizare
Discuție deschisă în Bursa de valori

cupon privatizare

detin un cupon de privatizare nominativ cu valoare mare..nu a ost depus , va rog daca cineva stie ca ar tb sa fac , daca se mai poate valorifica , astept raspuns, multumesc
Cel mai recent răspuns: Georgeta Anghel (Rusu) , Avocat 20:25, 26 Ianuarie 2011
Faceti intai o cerere la Depozitarul Central, pentru eliberarea unui extras.( adresa : Str. Fagaras, Nr. 25, Sector 1, cod 010897, Bucuresti)
Apoi mergeti la o societatea de valori mobiliare si un broker va va indruma.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Actiuni - "compania de petrol" daniela ciocoiu daniela ciocoiu Buna ziua Am o intrebare la dumnavoastra. Dupa 1990 , cand s-au dat actiuni la diferite firme, eu am ales atunci Compania de Petrol, pentru ca asa era ... (vezi toată discuția)
Dividente Fătu Anghel Fătu Anghel Tatal meu a primit cupon de privatizare si nu la depus nicaieri ,Tata a decedat in anul 2011 eu sunt baiatul lui, mai are vreo valoare si unde as putea sa ma ... (vezi toată discuția)
Transfer actiuni sif transilvania prin mostenire 1324 1324 Cat va dura la Notar sa transfer actiuni SIF Transilvania pe numele meu de la tatal meu decedat , eu sant unic fiu , mama este si ea decedata , multumesc, Dan. (vezi toată discuția)