Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori cupon privatizare
Discuție deschisă în Bursa de valori

cupon privatizare

detin un cupon de privatizare nominativ cu valoare mare..nu a ost depus , va rog daca cineva stie ca ar tb sa fac , daca se mai poate valorifica , astept raspuns, multumesc
Faceti intai o cerere la Depozitarul Central, pentru eliberarea unui extras.( adresa : Str. Fagaras, Nr. 25, Sector 1, cod 010897, Bucuresti)
Apoi mergeti la o societatea de valori mobiliare si un broker va va indruma.