Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... vecinii de pe scara
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

vecinii de pe scara

buna seara.am o vecina pe scara care,din pacate,aduna in garsoniera sa,toate pisicile de pe strada.problema mare este ca acolo este un focar de infectie,pe scara miroase ingrozitor a urina iar gandacii urca deja pe peretii blocului.au mai venit de pe la primarie,chemati de ceilalti locatari dar mesajul a fost ca nu are nimeni cum sa ne ajute.chiar nu putem sa facem nimic? nu am nimic impotriva pisicilor doamnei,ma deranjeaza infectia care a cuprins toata scara.
....faceti plangere atat la Directia Sanitar Veterinara cat si la Directia de Sanatate Publica din raza teritoriala in care locuiti.