Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Ajutor inmormantare
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Ajutor inmormantare

Copilul al carui tata a decedat in anul 2005,are dreptul sa primeasca din urma ajutorul de inmormantare?( Deoarece la vremea respectiva nu a stiut de acest drept ) Va multumesc!
@pneagu ... ok, am inteles!