Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... zile de ingrijiri medicale
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

zile de ingrijiri medicale

Buna ziua
In urma unui accident rutier m-am ales cu fractura de piramida nazala,durere de cap,picior drept,mana dreapa.Cate zile de ingrijire medicala o sa primesc(cu aproximatie)?
Multumesc
Buna ziua,
Totul depinde de medicul legist ( cel mai probabil vreti un certificat medico-legal) si de ingrijirile de care aveti nevoie.
Singurul care se poate pronunta pe aceste aspecte,in functie si de eventualele documente militare,este medicul legist,care va va examina si va vedea si documentatia dvs medicala.