Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratia 392A sau 392B
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratia 392A sau 392B

am intampinat urmatoarea situatie :
am trei societati suspendate in anul 2010 pana la 30.06.2010
au obtinut regimul derogatoriu
la 30 08.2010 au fost scoase din vectorul fiscal ca platitori de tva astfel ca la 31.12.2010 in vector nu mai sunt prinse cu tva
nelamurirea mea este :
ce declaratie informativa depun acum 392A sau 392B
Buna intrebare!..eu m-as ghida dupa C.A/perioadele mentionate ..doar e declaratie informativa...
Ec.Angelica-Ana Pop , Contabil